Травень 20, 2021

Благодійний аукціон живопису “Київський арт-вернісаж»

Запрошуємо взяти участь у благодійному аукціоні живопису “Київський арт-вернісаж», який відбудеться 24 травня у Національному музеї літератури України за адресою вул.Б.Хмельницького, 11. Початок о 15.30.

photo_2021-05-07_12-20-19

Традиційно, виручені від продажу картин кошти будуть спрямовані на допомогу сім’ям загиблих воїнів АТО.

У цьому році на торги буде виставлено 75 лотів, здебільшого картини відомих українських художників соц-артівського періоду. Серед них роботи Сергія Шишка, Федора Захарова, Тетяни та Олени Яблонських, Романа Сельського, засновника українського авангарду, Федора Манайла та інших.

На аукціоні будуть також представлені роботи сучасних українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових, Любомира Мартинюка.

Вперше на аукціоні буде представлено три колекційні роботи зі стартовою ціною 1 долар і шість робіт українських сучасних художників за стартовою ціною 1 грн. Організатори, таким чином, намагаються дати можливість взяти участь в акті благодійності всім бажаючим і придбати чудові роботи, які можуть стати прикрасою не тільки оселі, але й будь-якої музейної експозиції.

Є можливість взяти участь в аукціоні в режимі он-лайн.

Для цього необхідно:

* зареєструватися за т.066-330-43-36;

* в день проведення аукціону підтвердити свою участь, щоб отримати номерок учасника аукціону, посилання на трансляцію он-лайн, яка буде проводитися на каналі в YouTube та номер телефону оператора, який буде підтримувати з вами зв’язок.

Реєстрація для участі офф-лайн буде проходити в Музеї літератури України безпосередньо перед аукціоном.

Передаукціонна виставка пройде 22-23 травня у приміщенні Музею.

Бажаючі можуть отримати електронний каталог аукціону.

 

Додаткова інформація за тел.066-330-43-36 та за посиланням: http://kyiv-art.tilda.ws/