Червень 2, 2021

Благодійний аукціон живопису «Київський арт-вернісаж»

У Національному музеї літератури України відбувся благодійний аукціон живопису «Київський арт-вернісаж».
IMG_2672
24 травня у Національному музеї літератури України відбувся благодійний аукціон живопису «Київський арт-вернісаж». На аукціоні були представлені картини художників періоду соц-арт – Тетяни Яблонської, Матвія Когана-Шаца, Федора Захарова, Валентина Бернадського, Зінаїди Зацепіної, Петра Сулименка та інших, а також роботи сучасних українських художників – Любомира Мартинюка, Костянтина та Світлани Шаповалових.
Відвідувачі передаукціонної виставки та аукціону виявляли велику зацікавленість до запропонованих лотів і активно боролися за право стати власниками справжніх творів мистецтва. Бажаючі могли взяти участь у торгах дистанційно. Більшість робіт знайшла своїх покупців.
IMG_2710 IMG_2728
Вперше на аукціоні було представлено три колекційні роботи зі стартовою ціною 1 долар і шість робіт українських сучасних художників за стартовою ціною 1 грн. Організатори, таким чином, намагалися долучити до акту благодійності якомога більше людей і дати можливість взяти участь в аукціоні всім бажаючим.
Кошти отримані від проведення аукціону, будуть спрямовані на підтримку дітей-сиріт та вдів загиблих учасників АТО.
Аукціон проведено за ініціативи Громадської ради при Міністерстві оборони України та Спілки християнських письменників України за підтримки Національного музею літератури України.
Дякуємо всім учасникам та організаторам аукціону за їх благодійність та допомогу у потрібній і важливій для нашого суспільства справі.
IMG_2714 IMG_2730 IMG_2738 IMG_2746 IMG_2751 IMG_2673 IMG_2676 IMG_2680 IMG_2681