Березень 16, 2021

Виставка «Натхненні Кобзарем – 2021»

Спадок, який створив Тарас Шевченко понад два століття тому, став джерелом натхнення для багатьох сучасних митців. Завдяки креативному підходу та свіжому погляду, безліч текстів, образів, картин Кобзаря отримали друге життя у ХХІ столітті. Тому 207-й день народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам’ять великого Кобзаря, але і згадати його творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні. З нагоди річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Національному музеї літератури України відкрито виставку творчих робіт вихованців Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» під назвою «Натхненні Кобзарем – 2021».

nathnenni_kobzarem_2021_2

Виставка підготовлена з метою залучення дітей та молоді до вивчення, осмислення і сприйняття постаті генія, поета, пророка, що відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі повною рікою влилися в загальний потік людської культури, його спадку не лише як письменника, художника, мислителя, а і борця за волю України. В творчому доробку Великого Кобзаря твори, пронизані болем за долю рідної землі. Все життя поета було сповнене любові до України та свого народу.

Цю експозицію підготували вихованці Народного художнього колективу «Студія образотворчого мистецтва «Бджілка»» (педагоги: Вержбицька Ірина Володимирівна, Зельдес Володимир Маркович, Лебідь Леся Юріївна, Лельчук Дмитро Михайлович, Якушева Людмила Володимирівна) Творчого кластеру образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та народних ремесел Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» Шевченківського району міста Києва.

002_новый размер

Виставка триватиме протягом березня 2021 р.

Запрошуємо дорослих і маленьких киян та гостей столиці приєднатися до свята мистецтва, майстерності та гарного настрою.

20210304_134240_новый размер 20210304_134418_новый размер