Грудень 2, 2021

Результати конкурсу «Віршуй! Співай! Малюй!»

Конкурс до Миколая_нов

Конкурс «Віршуй! Співай! Малюй!»
16 грудня завершилося голосування на Facebook сторінці Музею за найкраще виконання вірша («Майстер декламації») та пісні («Срібний голосочок») до Дня Святого Миколая. На конкурс надійшло 73 відеозаписи не тільки з багатьох куточків України (Полтавська, Івано-Франківська, Київська області та м. Київ), а й з-за кордону (Угорщина). За його результатами переможцями конкурсу стали:
У номінації «Майстер декламації»:
І місце – Литвиненко Ангеліна. Семенівський ЗЗСО №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області. (353)
ІІ місце – Денисенко Богдан. Семенівський ЗЗСО №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області. (312)
III місце – Коверя Дмитро, 7років. (303)
ІV місце – Улузова Аделіна, 6 років. (284)
V місце – Кудрявцева Евеліна, 3-г клас, школа №187. (251)
У номінації «Срібний голосочок»:
І місце – пісня «Ходить по землі Святий Миколай» у виконанні молодшої групи дитячої вокальної студії «Планета музики» клубу села Віта-Поштова Гатненської ОТГ. (201)
ІІ місце – Артеменко Анна. Семенівський ЗЗСО №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області. (179)
ІІІ місце – Черкашинін Ян, 1-в клас, школа №187. (54)
Вітаємо переможців! Подарунки від Святого Миколая чекатимуть призерів впродовж грудня у Національному музеї літератури України за адресою вул. Б. Хмельницького, 11.
Нагадуємо, що відкрите голосування на експрес-виставці дитячих художніх робіт «Малюнки для Святого Миколая» у рамках конкурсу продовжується до 10 січня! Запрошуємо всіх охочих!