Квітень 23, 2022

З ВЕЛИКОДНЕМ!

Вітаємо всіх з Великоднем!

В ці найтяжчі дні випробувань, які жоден з нас навіть в страшному сні не міг уявити, ми всупереч ворогу святкуємо християнське свято Воскресіння Христова, велике свято відродження життя.

Ниций ворог прийшов на нашу землю, аби знищити нас як націю. Йому кортить стерти нашу історію, позбавити нас власної мови, знецінити нашу культуру. Він лютує, бо зустрічає від нас такий спротив і відчуває таку єдність усього нашого народу, на які ніхто в світі не очікував. Ми не скоряємось і не йдемо на поступки – ми залишаємось собою попри всі спроби рашистів зламати нас. Наша земля, наш героїчний народ, як великий мученик, гідно пройде всі ці муки в ім’я великого воскресіння української нації.

І свято Великодня цьогоріч для нас набуває особливого змісту. Ми віримо, що перемога наступить зовсім скоро, і наша земля зітхне з полегшенням, відроджуючи свою живильну силу після нищівних боїв. Всім нам зараз нелегко, але пам’ятаймо, що найтемніше завжди – напередодні світанку. І хай цей великодній світанок запалить у серцях усіх українців і всіх друзів нашої великої країни благодатний вогонь надії, віри й любові! Миру всім нам!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава героям! 

Христос воскрес – воістину воскрес!

Колектив Національного музею літератури України

Великдень сайт 22