Серпень 23, 2022

з Днем Незалежності України!

Дорогі українці, друзі, всі, чиї серця б’ються в унісон з нашими!

Вітаємо всіх з найголовнішим святом нашої держави – з Днем Незалежності України!

281_áàíåð_final1

Тридцять один рік тому було втілено споконвічну мрію наших предків про власну державу, яка рухатиметься крізь віки самостійно обраним шляхом, не прислужуючи жодному диктаторові чи царькові. Наші предки боролися за це, передаючи ген свободи нащадкам.

Та початок четвертого десятиріччя історії незалежної України знов випробовує на міць український народ. Сьогодні – рівно півроку від початку повномасштабного вторгнення рашистських військ на нашу територію. Півроку відчайдушного спротиву, півроку запеклої боротьби. І вісім з половиною років ницої війни росії проти нас вигартували з миролюбних українців справжніх воїнів-титанів, гідних нащадків козацтва.

Скільки вартує воля цілого народу, цілої країни? Вона безцінна! І з цим розумінням, з молитвою в серці і «Червоною калиною» на вустах кожен українець щодня робить все можливе та надможливе, аби наблизити нашу Перемогу. Захищаючи рідну землю від дикої московитської орди, всі ми об’єдналися у непереможну армію вільних людей, яким долею судилося подолати навалу та відстояти справжні людські цінності, які так колють очі кремлівським рабам. Ми незламні, бо боронимо рідну землю, рідні домівки, рідних людей.

Наші героїчні воїни, хто мужньо став на захист батьківщини, хто без жалю й сумніву віддав власне життя заради спасіння української нації, хто б’ється з окупантом, жене його з нашої території, – ми вітаємо вас і низько вклоняємось вашому подвигові.

Це свято кожного з нас, українці, незалежно від етнічного походження чи віросповідання, бо прагнення бути незалежними, вільними людьми і готовність відстоювати свої ідеали – це стан душі, це частинки в формулі крові, це особлива енергетика, яка робить нас тими, хто ми є.

У цей святковий день ми також хочемо щиро подякувати всім тим, хто прийшов на допомогу Україні, хто став на наш бік зі зброєю в руках, хто жертвує гроші і збирає гуманітарну допомогу, хто прихищає українських тимчасових переселенців і підтримує словом і діями. Всі ці мільйони людей з усіх континентів, які поділяють наше прагнення до незалежності, ще раз доводять, що Україна – невід’ємна частина сучасного цивілізованого світу, для якого найвищою цінністю є людське життя, вільне й мирне.

З Днем Незалежності, Вітчизно люба!

Кожна хвилина наближає нас до Перемоги! Хай ця війна стане останньою в історії української держави, і ми всі заживемо у радісному світі під мирним небом незалежної України!

Слава Україні! Героям слава!

Вітання 22_нов