Грудень 30, 2021

З Новим, 2022, роком та Різдвом Христовим!

Наші любі друзі, поціновувачі української літератури та культури, прийміть найщиріші привітання із новорічними та різдвяними святами!

Щороку ми з нетерпінням чекаємо цих світлих днів, коли так солодко мріється про дива, коли кожна людина почувається трошки дитиною, бажання якої виконає святий Миколай, різдвяний Янгол або Дух Нового року. І справді, якщо сильно-сильно вірити у щось, воно здійсниться.

Тож бажаємо всім нам вірити у найкраще, у те, що рік 2022-й принесе такий очікуваний мир та спокій нашій рідній землі, що людство подолає пандемію і всі протиріччя, і в серцях запанує гармонія та злагода! Хай новий рік стане роком добрих змін і радісних подій в нашій рідній Україні, в цілому світі та в житті кожного з нас! Хай у ваших домівках міцнішає благополуччя, у родинах не згасає вогонь любові та турботи, хай буде небо мирним та чистим, лани благодатними, а радісний дитячий сміх лунає скрізь!

З Новим, 2022, роком та Різдвом Христовим!

З найщирішими побажаннями,
колектив Національного музею літератури України.

НГ НМЛУ_нов