Листопад 11, 2022

Літературно-мистецька виставка «На полиці дитячі журнали: сучасний калейдоскоп»

Національний музей літератури України запрошує діток та їх батьків на літературно-мистецьку виставку «На полиці дитячі журнали: сучасний калейдоскоп».

01 Афіша Журнали

Виявляється, всі дорослі колись теж були дітьми, які гралися, бешкетували, стрибали по калюжах, інколи не слухали батьків, ходили до школи, а ще щомісяця чекали на новенький номер улюбленого журнальчика. Чи світяться очі сучасних дітлахів, які виростають у світі інноваційних технологій та улюблених гаджетів, коли в рученятах малечі опиняється яскравий журнал?! Світяться! Та й не просто світяться, а міняться барвистими вогниками! Адже сучасні періодичні видання вирізняються не тільки яскравими обкладинками та ілюстраціями, але й цікавими дописами, підбірками казок та віршів від відомих українських письменників.

Серед представників дитячої періодики є як поважні журнали (деякі з них виходять більше 60 років!), так і зовсім юні журнальчики-малючки, які тільки розпочинають своє журнальне життя.

У рамках літературно-мистецького Арт-проєкту «З книжкової полиці» на виставці «На полиці дитячі журнали: сучасний калейдоскоп» представлено добірку найпопулярніших сучасних українських журналів для дітей, серед яких «Малятко», «Барвінок», «Крилаті», «Соняшник», «Пізнайко», «Малюк Котя», «Веселка», «Веселочка»… Також, серед журнального різнобарв’я – ілюстрації провідних українських художників: Вікторії Ковальчук, Костя Лавра, Катерини Штанко, Наталії Анікіної, Катерини Радько, Тетяни Юрченко та Олександра Міхнушова.

Окрім журналів та оригінальних ілюстрацій на маленьких розумників чекає музейна бібліотечка, куточок для творчості та яскраві фотозони. Журнальний калейдоскоп чекає на вас!

P.S. Не забудьте взяти з собою батьків.

IMG_3646 IMG_3647 IMG_3648 IMG_3649 004 006а 007