Липень 27, 2022

Мистецька виставка “Україна є! Україна буде!”

27 липня о 16 годині в Національному музеї літератури відбудеться відкриття мистецької виставки “Україна є! Україна буде!”.
001 07.2022 Афіша Україна є Україна буде_нов
Виставка проводиться спільно з Краєзнавчим музеєм Бородянщини, зруйнованого російськими військами. На виставці демонструються фото знищеного музею, а в експозиції виставки – вцілілі експонати, врятовані від втрати. Авторські роботи директора музею, народної майстрині України, поетеси, співачки, композитора, художниці Ольги Угнівенко, які теж дивом врятувалися, створюють тематичну експозицію «Українське весілля» з гостями-ляльками в національному українському строї усіх регіонів України. Виставка проводиться за сприяння Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ». У відкритті виставки братимуть участь: народна артистка України Світлана Мирвода, заслужена діячка мистецтв України Алла Мігай та заслужений діяч мистецтв України Володимир Гонський.
Виставка експонуватиметься до 24 серпня.
До зустрічі в музеї!
Все буде Україна!