Березень 3, 2021

Програма святкування 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка «Вшановуємо Тараса Шевченка»

«Вшановуємо Тараса Шевченка»
Національний музей літератури України щиро запрошує всіх на святкування 207-ї річниці від дня народження нашого славетного Кобзаря.

4 березня

«Натхненні Кобзарем 2021»
Виставка творчих робіт вихованців Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» м. Київ.

5 березня 14:00

Літературно-мистецький проєкт «Фронтовий кобзар»
Презентація нового видання «Кобзаря» Т. Г. Шевченка та мистецької виставки фотоколажів і книжкових розворотів до видання художника заслуженого діяча мистецтв України Сергія Пущенка.

9 березня 12:00

Традиційні безперервні Шевченківські читання «Орю свій переліг… та сію Слово…» за участі студентів кафедри сценічної мови Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого (керівники: професор Любов Підлісна, заслужена артистка України Лариса Недін) та Дівочого вокального ансамблю «Ангельорус» КДМШ №23 (художній керівник – Тетяна Стефанишин).

9 березня 15:00

Літературно-мистецька акція «Грає Кобзар, виспівує…» за участі артистів студії при Національній заслуженій капелі бандуристів України ім. Г. І. Майбороди (художній керівник Тетяна Лобода) та мистецтвознавиці, народної артистки України Валентини Коротя-Ковальської.

10 березня 12:00

«На вшанування памяті Тараса Шевченка»
Музично-поетичний дует в стилі думи-джаз «Тарас Шевченко “Іван Підкова”» Виконавці: автор і виконавець музичної частини – народний артист України Кирило Стеценко; поезії читає народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України Анатолій Паламаренко.

11 березня 15:00

Уривок вистави «Назар Стодоля» за однойменною п’єсою Тараса Шевченка. Музейна театральна вітальня.

15 березня

«І на Україні добро…» Концертна програма вихованців Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М. В. Лисенка

Афіша 207 років ШЕВЧЕНКА 2021_новый размер