Серпень 20, 2021

Режим роботи музею на святкові дні – 23 та 24 серпня

Шановні кияни та гості столиці!

У святкові дні – День Державного Прапора України та День Незалежності України – Національний музей літератури України та Київський літературно-меморіальний музей-квартира Миколи Бажана працюють за звичним графіком роботи: з 10:00 до 18:00 (каса – до 17:30).

Раді також повідомити, що 23 та 24 серпня в наших музеях дні відкритих дверей! Тож запрошуємо на тематичні й оглядові екскурсії, а також літературно-мистецькі та художні виставки, що експонуються до 30-річчя Незалежності України:

• «Живи, Україно!». Літературно-мистецька виставка з фондової колекції НМЛУ;
  • «Свята Україна». Персональна виставка живопису Юрія Пацана;
  • «Українська радянська енциклопедія: проєкт культурної незалежності». Спільний проєкт Київського літературно-меморіального музею-квартири Миколи Бажана з Державною науковою установою «Енциклопедичне видавництво»;
  • «Україна – суверенна, незалежна, демократична, соціальна і правова держава». Міжобласна історична пересувна філателістична виставка (автор – Олександр Канівець);
  • «Золота нитка перетину» до 90-річчя від дня народження Івана Дзюби;
  • «Музей пригод Олександра Гавроша» до ювілею письменника в рамках АРТпроєкту «З книжкової полиці»;
  • «Жити. Сподіватися добра. Вірити в добро». Ювілейна виставка до 80-річчя від дня народження Романа Лубківського – письменника, державного і громадського діяча в рамках музейної рубрики «Літературний календар».

Бережімо себе та цінуймо Українське!