Липень 22, 2022

Художнья виставка «Неспалима. З глибини століття. Незборима»

23 липня о 16 годині Національний музей літератури України запрошує на відкриття художньої виставки «Неспалима. З глибини століття. Незборима». На виставці експонуються роботи знаних українських мистців-побратимів, які працюють в жанрі історичної картини Олександра Мельника, Василя Корчинського та Олеся Солов’я Oles Solovei .
001 show_cid_нов
Виставка представляє ідентичність українського народу, показує його самобутню культуру та звеличує його історію. Кожен з авторів даної виставки має власну художню мову, колористичне уподобання та пізнаваний стиль, досвід роботи в різних жанрах та видах мистецтва, але визначальними для них є закоріненість в українську культуру та рідну історію. Роботам авторів властива метафоричність прочитання образів і подій якими сповнена яскрава і драматична доля нашої Вітчизни.
Запрошуємо до діалогу з історією, яка творилась і твориться щоденно нашими предками і сучасниками, а митці розкриють її крізь призму художнього осмислення.
До зустрічі в музеї!
Все буде Україна!