October 16, 2013

Анонс заходів з 21 по 25 жовтня

Анонс заходів з 21 по 25 жовтня 2013 року

у Національному музеї літератури України

 

З 22 по 31 жовтня запрошуємо на виставку «Україно, любове моя!» художниці Ірини Бородюк. Пропонуємо ознайомитись із творчістю унікальної людини, жінки, нашої співвітчизниці, яка віддає своє серце людям, надає яскравий приклад, що будь-які негаразди, труднощі життя можливо та потрібно долати. Ірина Бородюк – незряча художниця. Вона створює картини зі штучних квітів, працює в стилі кантрі та сільський пейзаж. Картини майстрині сповнені любов’ю, теплом, вірою в добро. На виставці будуть представлені, зокрема, такі картини: «Мавка» за Лесею Українкою, «Кайдашева сім’я» за Іваном Нечуєм-Левицьким, «На хуторі» (за творами Миколи Гоголя), «Чумацький шлях» та багато інших. Прекрасні картини, «намальовані» квітами і рослинами, дарують світлий радісний настрій, приємні спогади, щасливі відчуття.  

 

22 жовтня о 14:00 клуб «Соціум» відділу НПЦ «Дослідник» Київського Палацу дітей та юнацтва спільно з Національним музеєм літератури України проводить наукові читання до 180-річчя від дня народження Альфреда Бернхарда Нобеля для гуртківців Палацу та юнацтва і старшокласників шкіл столиці.

 

23 жовтня о 12:00 відбудеться літературно-мистецький захід «Історія, традиції, побут та культурне життя села Малополовецьке Київської області» в рамках студії «Духовність української родини». Куратор заходу – член Національної спілки письменників України Марія Морозенко. У програмі заходу зустрічі із мешканцями села Малополовецьке: головою сільради Тамарою Роспутньою, майстринями-вишивальницями Валентиною Ведмідь та Надією Остапенко, винахідником Михайлом Коваленком, автором-виконавцем Володимиром Кожем’якіним. Серед гостей свята – громадська діячка Валентина Литвинова. Запрошуємо перегорнути сторінки минулого та сучасного села Малополовецьке, що має давню історію, глибинні традиції та збережені скарби духовності.

 

У музеї експонуються такі виставки:

    До 26 жовтня експонується виставка талановитого художника Юрія Галіцина «Жива твоя Лінія…». Ця виставка – спроба узагальнити невідомий в Україні багатогранний доробок художника, у творчості якого присутній індивідуальний, неповторний стиль, який поєднався з кращими традиціями української графіки. На виставці представлені мінігравюри (екслібриси, портрети, образи), позначені філігранним гравіруванням; гравюри-ілюстації до епічної поеми Йогана-Вольфґанґа Ґете «Рейнеке-Лис», гравюри до оповідання шотландської письменниці Елізабет Уейн «Огонь» (премія Л. Рона Хаббарта «Ілюстратори майбутнього», Лос-Анджелес, 1993) та багато інших.