Листопад 1, 2018

Літературно-мистецька виставка “З КНИЖКОВОЇ ПОЛИЦІ: книги Сашка Дерманського”

Впродовж місяця (з 16 жовтня по 16 листопада 2018 р.) маленьких книголюбів запрошуємо на літературно-мистецьку виставку “З КНИЖКОВОЇ ПОЛИЦІ: книги Сашка Дерманського”.
Фантазерам та мрійникам прийдеться до душі вуж Онисько зі своїми цікавими пригодами. Для майбутніх господарочок доброю порадницею стане жабка Одарочка зі своїми рецептами смачнючих дерунів та борщу (на виставці пропонує урок з орігамі). Охочим навчитися рукоділлю на допомогу прийде мишка Еврідіка, котра вміє добре вишивати хрестиком та гладдю. Хробачок Кузя навчить грати на скрипочці, а жук Джек запропонує цікаву подорож до Америки.

IMG_7500 IMG_7606 IMG_7488


Кожна дівчина в дитинстві мріє стати принцесою. Про життя і пригоди принцеси Маляки, про те, як велося їй у країні Драконії радимо пошукати на сторінках книг «Маляка – принцеса Драконії», «Маляка і Гаплик», «Маляка і Навіжений дракон», «Маляка і Велика маня» (Видавництво «ТЕЗА», Вінниця). Для тих, хто шукає вірних друзів, в пригоді стане Чудове Чудовисько (Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»). Про пригоди хлопчика Тишка, його вірного песика Кучугурки та відчайдушної дівчинки Влади радимо почитати у книгах “Крамничка тітоньки Мальви” та “Жменька тепла для мами” (Видавництво Старого Лева, Львів).
Тим, хто полюбляє добрі вірші, у пригоді стане книжка “Бигимоти – не медмеді” (Видавництво “Фонтан казок”, Київ). А ще можна гратися у привидів, складати казки, мріяти та фантазувати…
На виставці представлені ілюстрації Любки Франко («Бигимоти – не медмеді», «День народження привида»), Ростислава Попського («Жменька тепла для мами», «Крамничка тітоньки Мальви» та ін..) та Максима Паленка («Сто халеп Остапа Квіточки» (з неопублікованого)).  Дитина з книжкою в руці – вражає завжди. Це добре розуміє вінницьке видавництво «ТЕЗА», яке надало для виставки серії своїх книг і цим зробило можливим гортати сторінки книг нашим маленьким відвідувачам.

На виставці діють:
-         куточок художника та любителя орігамі;
-         відеогра за книгою про вужа Ониська;
-         аудіокнижка «Король буків…»
-         запис «Казки дракона Омелька» у виконанні Івана Малковича.