Листопад 30, 2018

Літературно-мистецька виставка “З КНИЖКОВОЇ ПОЛИЦІ: книги Оксани Кротюк”

Маленьких книголюбів запрошуємо на літературно-мистецьку виставкуЗ КНИЖКОВОЇ ПОЛИЦІ: книги Оксани Кротюк. На виставці представлено книги дитячої письменниці Оксани Кротюк та ілюстрації відомих художників Костя Лавра, Наталії Анікіної, Олесі Варкач, Богдана Поліщука, Інни Рудої, Вікторії Дунаєвої, Оксани Богомаз. Між книжок та малюнків тут і забави,й іграшки, інтерактиви. На дитячому майданчику створено кілька інтерактивних зон:

• куточок художника, де діти домальовують картини, розпочаті художниками;
• театр тіней, звірів для якого малювала Юлія Поліщук за книгою Оксани Кротюк «В зоопарку» (на виставці представлено артбук «В зоопарку»);
• куточок «Зроби сам», де дітки можуть самостійно виготовити ялинку за віршем авторки «Різдвяні гостинці», а також пташки та родове дерево за книгою «Прилетіла пташечка» (на виставці представлені народні іграшки-пташки (солом’яні, глиняні та ін.) з приватної колекції письменниці;
• гра з мушлями «Що шепоче море…” разом з героями книг Михликом та Ромчиком.

Виставка працює по 15 грудня 2018р.