Грудень 21, 2018

Миколай іде, хор янголів веде!

До Національного музею літератури України з подарунками для дітей завітали помічники Святого Миколая – Леонід Соколов – голова правління ГО БФ «Серце до серця» та Іван Савка – бойовий офіцер, народний депутат Верховної Ради України.

Смачні й корисні гостинчики отримали дітки учасників ООС, зокрема донечка Героя України, та вихованці Спеціальної школи-інтернату № 15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва і школи-інтернату № 16.

Окрім солодощів та подарунків, на малечу чекала святкова концертна програма від хору сектора практики Національної музичної академії імені  П. І. Чайковського та хору «Амадеус» дитячого юнацького центру «Дивоцвіт» Дарницького району м. Києва під керівництвом талановитої Алли Шейко. Приємним сюрпризом виявилися літературний квест і загадкова мандрівка музеєм.

Дякуємо всім, хто долучився до створення святкового дійства: нашим незмінним помічникам святого Миколая, а також учасникам і гостям, які зробили цей захід неповторним!