Лютий 22, 2019

Презентацію проектів популяризації української мови

У День рідної мови в Національному музеї літератури України Міністерство культури України провело презентацію проектів, спрямованих на популяризацію та утвердження української мови. Участь у заході взяли Міністр культури Євген Нищук, заступник Міністра Юрій Рибачук, ініціатори проектів «МовАрт» Володимир Наконечний та «РRОсвіт» Ростислав Лужецький, представники ЗМІ.

IMG_6199

«МовАрт» – комунікаційно-мистецький проект, спрямований на популяризацію та утвердження української мови через візуальну складову (художні роботи, відеоарт, інсталяції тощо), здатний масштабуватися на всю територію України і реалізовуватися як в онлайн-, так і в офлайн форматах.
«РRОсвіт» – це захід у форматі всеукраїнського Форуму, який у свою чергу складатиметься з циклу круглих столів-дискусій за участю фахівців інтелектуалів. Вони впродовж року пройдуть в різних регіонах України.

IMG_6208 IMG_6393 IMG_6366 IMG_6356 IMG_6301 IMG_6243 IMG_6232