Квітень 15, 2019

Літературно-мистецька виставка «Наш Микола Гоголь»

У квітні цього року виповнилося 210 років від дня народження Миколи Гоголя.

Із цієї нагоди в Національному музеї літератури України відкрито літературно-мистецьку виставку «Наш Микола Гоголь».

04.2019 Афіша виставки Наш Микола Гоголь

Виставка має на меті показати раритетні видання, зібрані музеєм упродовж багатьох років.

Експозиція презентує прижиттєві видання Миколи Гоголя, першодруки його творів, рідкісні видання.

Окрасою й душею виставки є автографи Миколи Гоголя з фондів Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України, зокрема фольклорні записи, виписки із журналу «Про зміст восьми слів преосвященного Інокентія про гріх», листи до батьків 1820-1825 рр.

Широко представлено твори Миколи Гоголя, видані в роки незалежності України, у яких він залишив нам у спадок оповитий легендами та повір’ями поетичний образ України.