Вересень 20, 2019

Всеукраїнський літературний конкурс «Україна в барвах слова»

Національний музей літератури України спільно з Національною спілкою письменників України за сприяння БО «БФ «Серце до серця» оголошує конкурс художніх робіт серед учнівської молоді України.

До участі запрошуються учні й вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України.
Терміни проведення: 1 вересня 2019 – 1 листопада 2019
Вік учасників: від 10 до 16 років
Мета конкурсу: популяризувати дитячу та юнацьку літературну творчість; активізувати творчий потенціал дітей та молоді; сприяти вихованню патріотизму, національної свідомості та любові до рідного слова; залучити учнівську молодь до участі в культурному просторі країни і, таким чином, формувати молоду генерацію творчої еліти України.
Умови конкурсу:
1. До участі приймаються прозові та поетичні твори українською мовою обсягом до 5 сторінок друкованого тексту (шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, усі поля – 2 см).
2. Учасник має надіслати власну роботу до 1.11.2019 (включно) на електронну адресу: barvy.slova@gmail.com, вказавши в листі ПІБ, вік, місце проживання, навчальний заклад та контактні дані для зв’язку.
Роботи, надіслані пізніше, розглядатися не будуть.
3. Подавати можна роботу, яка не брала участі в інших конкурсах та не була друкована раніше.
4. Участь у конкурсі є безкоштовною.
5. Кожен учасник отримає диплом, а призери – спеціальні подарунки від організаторів.
Оголошення результатів конкурсу буде оприлюднено на інформаційних сторінках організаторів конкурсу.
Нагородження всіх учасників відбудеться 9 листопада в День української писемності та мови в Національному музеї літератури України за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 11.
За детальною інформацією звертатися за телефоном: (044) 235-12-96.