Листопад 13, 2019

Нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу «Україна в барвах слова»

Ми раді повідомити, що 9 листопада до Дня української писемності та мови в нашому музеї відбулася церемонія нагородження учасників Всеукраїнського літературного конкурсу «Україна в барвах слова»!
У конкурсі взяло участь 60 учасників із 14 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської та Чернігівської!

IMG_6016 IMG_6393

Партнерами конкурсу стали Національна спілка письменників України, Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Благодійна організація «Благодійний фонд «Серце до серця».
До складу журі входили письменники, науковці та педагоги.
Голова журі: МАРІЯ МОРОЗЕНКО – письменниця, голова Київської організації Національної спілки письменників України.
Усі призери та учасники отримали дипломи, медалі, книги та солодощі.

Конкурс проводився у двох номінаціях «Поезія» та «Проза» (вікові категорії: молодша та старша).
Переможцями стали 12 учасників.

Номінація «ПОЕЗІЯ» (молодша вікова категорія)

1 місце: ДАРИНА ЧАБАНЕНКО, учениця Нововасилівського навчально-виховного комплексу Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області (с. Значкове)
Творча робота: поезія «Україна починається з мене»
Керівник – Кирик Сніжана Сергіївна, учитель української мови та літератури.

2 місце: ВІКТОРІЯ ТИНЯНКО, учениця Броварської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 (м. Бровари)
Творча робота: поезія «Молитва»

3 місце: ДМИТРО КОСТИРКО, учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №127 імені Г. К. Жукова Харківської міської ради Харківської області (м. Харків)
Творча робота: поезія «За віру! За правду! За наших людей!»

Номінація «ПОЕЗІЯ» (старша вікова категорія)

1 місце: ЗАХАР РОМАНЮК, учень Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням Дніпропетровської області (смт. Петропавлівка)
Творча робота: поезії «Небесна сотня», «Молитва»
Керівник – Кривозуб Світлана Василівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури.

2 місце: ІВАН ЩЕПКОВСЬКИЙ, учень Загальноосвітньої школи №23 (м. Рівне)
Творча робота: поезія «Ти – не окраїна, ти – Україна!»

3 місце: МАРІЯ ЯМКОВА, учениця спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
Творча робота: поезія «Монолог Часу про зустріч з Україною»
Керівник – Бойко Наталія Георгіївна, учитель української мови та літератури

Номінація «ПРОЗА» (молодша вікова категорія)

1 місце: ПОЛІНА МОЧАЛОВА, учениця Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням Дніпропетровської області (смт. Петропавлівка)
Творча робота: есе-сповідь етюд із вставною новелою «Чого приходиш ти у сні?»
Керівник – Земляна Лілія Вікторівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури

2 місце: ІРИНА ОЧЕРЕТЯН, учениця Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області
Творча робота: «Сила нескорених»

3 місце: ІРИНА ВАСЮРЕНКО, учениця Комунального закладу «Лозівський ліцей №1» Лозівської міської ради Харківської області
Творча робота: етюд «Немає кращої на світі мами й Батьківщини»
Керівник – Хворостова Оксана Володимирівна, учитель української мови та літератури

Номінація «ПРОЗА» (старша вікова категорія)

1 місце: ЄВГЕНІЯ БОЙЧУК, учениця Тужилівського Навчально-виховного комплексу (с. Тужилів, Калуський р-н,, Івано-Франківська обл.)
Творча робота: «Бій за Маківку»
Керівник: Бойчук Наталія Павлівна, учитель української мови та літератури

2 місце: НАДІЯ СЕМКІВ, учениця Тужилівського Навчально-виховного комплексу (с. Тужилів, Калуський р-н,, Івано-Франківська обл.)
Творча робота: новела «Кленова доля»
Керівник – Бойчук Наталія Павлівна, учитель української мови та літератури

3 місце: ОЛЬГА ПОЛЕВІК, учениця Рівненської загальноосвітньої школи №8 (м. Рівне)
Творча робота: «Аби ми любили…»
Керівник: Назарук Вікторія, викладачка Національного університету «Острозька академія», керівниця Міжшкільного гуртка «Журналістика» на базі Рівненської ЗОШ №8 та Малої академії наук учнівської молоді.

Також окремо були відзначені учасники

ВАРЛАМОВА АЛЬБІНА (номінація «Юна письменниця») за поезії та казку «Мова солов’їна лікує»
ГАГАРІНА КАТЕРИНА (номінація «Майстер прози») та ТРАЧУК МИХАЙЛО (номінація «Майстер прози») за «Думки вголос, або Лайфхак для патріота»
ГОРОДЕЦЬКА АФІНА (номінація «Майстер прози») за твір «Мої таємні сни»
ДЗЬОМБАК ЮЛІЯ (номінація «Патріот України») за твір «Значення мови в нашому житті»
ЄФІМОВ ДЕНИС (номінація «Майстер прози») за уривок із твору «Стежками родинної долі»
ЗОЛОТЬКО ОЛЕКСАНДРА (номінація «Віртуоз слова») за поезію «Дай, Боже, миру рідній Україні»
КІПЕНЬ АННА (номінація «Майстер прози») за «Етюди перетворення»
КУЛЕШОВ НАТАНІЄЛЬ (номінація «Віртуоз слова») за поезію «Розмова з мовою»
ЛІХОДЬКІНА КАТЕРИНА (номінація «Юна письменниця») за поезію та прозу «Яке значення для мене має українська мова»
МАСЛЕНЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА (номінація «Майстер прози») за есе «Київ-Пасажирський – Львів»
ПЕТРУК ЛЮДМИЛА (номінація «Віртуоз слова») за поезію «Квітуча ненька Україна»
СМИКОВСЬКА КАТЕРИНА (номінація «Дебютант пера») за оповідання «Зима у лісі»
УКРАЇНЕЦЬ (Баранчук) АРТЕМ (номінація «Український казкар») за казку «Дерево У»
ШКАЄВА КАРИНА (номінація «Віртуоз слова») за поезію «Все подих осені я відчуваю знову»

Щиро дякуємо всім конкурсантам за творчі роботи, вчителям та керівникам – за підтримку й допомогу в оформленні робіт, а батькам – за виховання таких чудових дітей!

З найкращими побажаннями
Колектив Національного музею літератури України