Грудень 12, 2019

Художня виставка “Зачаровані сади”

Художня виставка “Зачаровані сади”, яка проводиться в рамках культурно-мистецького проекту Коло Катерини, що проводиться Дирекцією художніх виставок вже третій рік поспіль і задуманий як щорічний міні-фестиваль сучасного мистецтва. Виставка репрезентує гурт надзвичайно яскравих творчих особистостей. Поряд з неабияким інтересом до експерименту, новітніх форм і змістів, сучасних мистецьких контекстів, це мистецтво глибоко пов`язане із світовими та національними художніми традиціями. Окрім того, учасниці цього проекту уособлюють той тип сучасної жінки-художниці, яка високо цінує рівень вербального та візуального висловлювання, його інтелектуальну складову. Невипадково цей виставковий проект пов`язаний із Святою Катериною, яка у західній традиції вважається символом жіночої інтелектуальності, покровителькою освіти і навчання, художньої творчості. Учасниці культурно-мистецького проєкту: Анна Духовична, Ганна Лук’яненко, Ірина Єремеєва, Катерина Косьяненко, Катерина Свіргуненко, Марія Скочок, Ніна Бондаренко, Олександра Лук’яненко, Олена Токачова, Ольга Ворона, Тамара Гержан, Юлія Скрипка.

IMG_1243 IMG_1242 IMG_1227 IMG_1235 IMG_1148 IMG_1244 IMG_1245