Грудень 21, 2019

Виставка «Українське Різдво – сучасне і народне»

Національний музей літератури України запрошує всіх відвідати виставку робіт учнів образотворчого відділу Державного спеціалізованого мистецького навчального закладу Київської дитячої школи мистецтв № 2 ім. М.І.Вериківського «Українське Різдво – сучасне і народне», яка приурочена до Різдвяних свят та новорічних традицій в Україні.

IMG_3143_новый размер

Різдво… Найулюбленіше свято з дитинства. Всі ми, і дорослі, і діти, любимо і чекаємо цих святкових днів. Днів, коли засяє перша Різдвяна зірка і під українські колядки ми задумуємо бажання на весь наступний рік. Виставка дитячих робіт пронизана і насичена теплотою і любов’ю юних художників до українських традицій і звичаїв, нашої української спадщини, казок і легенд.

Тут можна побачити і українських колядників, і засніжений Андріївський узвіз, і Янголів, що сповіщають про народження Христа, і різдвяні гуляння молоді, які так неповторно змалював Микола Гоголь у повісті «Ніч перед Різдвом».

IMG_3136_новый размер

Підготовка до створення виставкових робіт тривала 3 місяці. Викладачі відділу розповідали про українські різдвяні традиції, показували листівки та картини Різдвяних свят XVII – XIX сторіччя, намагались створити певний емоційний настрій під час уроків, на яких учні створювали свої роботи.

Виставка триватиме по 10 січня 2020 р.

IMG_3142_новый размер