Липень 8, 2020

Національний музей літератури України відкриває виставкові зали для відвідувачів

Чекаємо на вас з 10 до 18 години.

Нагадуємо про необхідність дотримання карантинних правил:

• користуватись засобами індивідуального захисту: масками, респіраторами та рукавичками;
  • дотримуватись дистанції у 1,5 метри;
  • дезінфікувати руки на вході;
  • проходити температурний безконтактний контроль на вході.

Утримайтеся від походу до музею, якщо маєте симптоми ГРВІ.

Запрошуємо відвідати виставки:

• «Усе моє, все зветься Україна…». Літературно-мистецька виставка присвячена 90-річчю від дня народження відомої української поетеси Ліни Костенко, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, міжнародних премій Фонду Омеляна і Тетяни Антоновичів; імені Олени Теліги; імені Франческа Петрарки.

• «Свою Україну любіть…». Виставка презентує шевченкіану народного художника України, дійсного члена Національної академії мистецтв України, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка Миколи Стороженка (1928 – 2015).

• «Таємниці книжкової полиці». Літературно-мистецька виставка до 65-річчя письменниці, перекладачки, журналістки, члена Асоціації українських письменників Лесі Ворониної. На виставці представлено книги ювілярки та ілюстрації до них Катерини та Володимира Штанків.

• «Україна. Моя віра, надія, любов». Персональна виставка художніх робіт члена Національної спілки художників України Natali Goldman (Наталя Кислинська).

• «Пошук». Персональна виставка юної художниці, лауреата міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів Марії Пилипенко – випускниці Дитячої школи мистецтв №5 м. Києва (майстерня Юлії Підкурганної).