Липень 8, 2020

«Пошук» Марії Пилипенко.

Запрошуємо відвідати персональну виставку юної художниці Марії Пилипенко – випускниці Дитячої школи мистецтв №5 м. Києва (майстерня Юлії Підкурганної).

Класичний олійний живопис, модернова акватуш, старовинний левкас, дивовижний батик – майже два десятки різних за технікою та жанрами робіт гармонійно складаються в цілісну мозаїку сучасної колекції. Представлені юною художницею твори презентують цікаві технічні експерименти авторки, а обрані нею теми – пошук особистої творчої манери та вираження власного світогляду.

Марія Пилипенко – лауреат міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів. Тричі була відзначена творчою стипендією Голови Київської міської державної адміністрації талановитій молоді.

Роботи Марії Пилипенко неодноразово експонувалися в «Брамі Заборовського» Національного заповіднику «Софія Київська», «Українському домі», Національному музеї літератури України, Національній філармонії України, Центрі української культури та мистецтва, Мистецькому Арсеналі, а також брали участь у міжнародних виставках в Ізраїлі, Польщі, Болгарії, Чехії.