Жовтень 26, 2020

Завершився прийом робіт на Міжнародний літературний конкурс «Україна у барвах слова»

Україна в барвах слова_новый размер

Дорогі учасники та учасниці Міжнародного літературного конкурсу «Україна в барвах слова», спішимо повідомити вам, що всі надіслані роботи були зареєстровані та передані на розгляд журі.
Дякуємо всім за таку активну участь і зацікавлення до нашого конкурсу! Попередні підрахунки вражають, адже загалом у конкурсі взяли участь близько двохсот (!) учасників із 23 областей України та з-за кордону. Творчі роботи було надіслано і з великих центральних міст, і з невеликих містечок, сіл та селищ Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей, а також із Угорщини, Королівства Норвегії та Великобританії!
Ми надзвичайно щасливі, що так багато талановитої української молоді вирішило поділитися власною літературною творчістю. Географія робіт ще раз доводить, що в любові до Батьківщини, насправді, немає кордонів!
Церемонію нагородження всіх конкурсантів та призерів планується провести 9 листопада до Дня української писемності та мови в Національному музеї літератури України за адресою: Україна, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 11 (м. Театральна).