Грудень 11, 2020

«У пошуках гармонії… Трипільське відлуння»

Національний музей літератури України та фундація W’ART запрошують відвідати виставку «У пошуках гармонії… Трипільське відлуння».

Фундація W’ART  (засновниці – економіст, художниця  Наталія Фурсіна та журналіст, художниця Світлана Леонтьєва) створена 2018 року і об’єднує  українських жінок різного віку, різних стилів життя і напрямків живопису  задля можливості публічно висловлювати спільну конструктивну творчу позицію співпраці, пошуку колективних  рішень, миротворчих засад, поваги до  національного розмаїття, шляхетного ставлення до історичного минулого, толерантного демократичного діалогу між митцями світу.

Мета виставки – глибше познайомитися  з прадавньою історичною спадщиною,  наблизити культуру предків (а «трипілля» – це 3-4 тисячоліття до н.е.) до сьогодення, привернути увагу до символів, орнаментів, артефактів цивілізації, що існувала на теренах сучасної України кілька тисячоліть тому.  У філософії поняття «гармонія» означене, як «рівновага, баланс, єдність  протилежностей»! Можливо, саме це значення якнайкраще відображає суть спільного жіночого художнього проекту, представленого на розсуд глядачам.

Виставка експонується з 12  до 23 грудня.

show_cid