Липень 11, 2016

Поезія з присмаком кави: Марія Морозенко

9 липня у музеї запанував запах кави, і простір наповнився витонченою жіночою поезією. Це й не дивно, бо відбулась друга зустріч проекту «Поезія із присмаком кави».

IMG_6082

Письменниця Марія Морозенко поділилась з присутніми своїми чудовими творами. Аромат кави вдало розбавлявся запахом квітів, які дарували приміщенню святкового настрою.

Серед гостей поетичної кав’ярні: поет, прозаїк, перекладач, літературний критик Олександр Гордон, відома письменниця Валентина Каменчук, дитяча письменниця Оксана Хлоп’яча, актор, громадський діяч, волонтер Олександр Ліщенко.

IMG_6100

Стіни зали були прикрашені роботами художниці Олени Савинової з неповторними краєвидами України, це доповнило чудову атмосферу творчого вечора.

«Дякую усім-усім-усім, хто був цього вечора зі мною в затишній атмосфері Національного музею літератури. Кава, квіти і неймовірно ошатна зала, у якій легко (хоч із хвилюванням) читається. А найважливіше, що укотре беру до серця свого – ЛЮДИ. Спасибі вам, дорогі, за це хвилювання, за цю відкриту в мені граничну відвертість і за неймовірно позитивний вечір. Ціную це дуже-дуже. Гарних усім днів», – емоційно відгукнулась письменниця після зустрічі.

IMG_6170

Зазначимо, що у музеї заплановані подібні вечори впродовж липня. Слідкуйте за нашими анонсами! Найближчий захід – зустріч зі Златою-Зоряною Паламарчук 18 липня о 17:30. Приходьте на «Поезію з присмаком кави»!

Квиток на наступні поетичні вечори замовляйте завчасно. Кількість квитків обмежена!

Довідки за телефоном: 235-12-96