Грудень 2, 2016

Почесний голова НТШ Олег Купчинський

Національний музей літератури України – наукова установа. Про це свідчить й те, що він співпрацює з іншими науковими організаціями, зокрема Науковим товариством імені Шевченка. Ця співпраця триває ще з того часу, як НТШ відновило свою роботу в Україні. Впродовж багатьох років керівництво музею дбає про те, щоб усі НТШ-івські видання були в їхній колекції. Національний музей літератури репрезентує напрацювання Наукового товариства, багато членів НТШ проводили в музеї зустрічі, презентації тощо. Серед останніх – дійсний член НТШ, професор кафедри сучасних мов і культур в Університеті Пейс (Нью-Йорк), співробітник Українського Наукового Інституту при Гарвардському університеті Андрій Даниленко, який презентував свою книгу «Від Біблії до Шекспіра: Пантелеймон Куліш (1819-1897) і формування української літературної мови». Національний музей літератури гідно, на високому науковому рівні представляє історію української літератури і культури. Великою заслугою музею є й те, що його керівництво значну увагу приділяє популяризації української літератури, а на сучасному етапі це надзвичайно важливо!

Почесний голова НТШ Олег Купчинський