Грудень 8, 2016

Золота нитка поколінь: письменники поділились своїм досвідом зі студентами

8 грудня у Музеї відбулась прекрасна зустріч із дитячими письменниками Марією Морозенко, Зіркою Мензатюк і Мариною Рибалко. Це був не лише творчий вечір письменниць – а обмін енергіями, емоціями та досвідом. Студенти Київського університету імені Бориса Грінченка дуже чекали на цю зустріч і підготували для письменників «подарунки».

img_6353

Молодь показала кілька театральних постановок. Зокрема поставили виставу за твором Марини Рибалко «Марічка і Червоний Король» та «Тисячу парасольок» Зірки Мензатюк. А декламування студентами поезії Марічки Морозенко надихнуло письменницю на спогади.

Письменники були приємно вражені живим спілкуванням зі студентами, майбутні педагоги задавали багато питань до авторів – їх цікавило, звідки беруть натхнення письменники, як вони пишуть, чи є люди, які затверджують їх твори для друку та просили поради і настанови в написанні власного твору.

Після заходу ще довго тривала неформальна розмова з авторами та молоддю. Ця зустріч залишиться в пам’яті молодих людей і письменників надовго. Дякуємо викладачу Київського університету імені Бориса Грінченка Лесі Порядченко за виховання притомної патріотичної молоді!

img_6416