Грудень 9, 2016

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

Генеральному директору Національного музею літератури України Сороці Г.О.

Висловлюємо Вам щиру подяку за сприяння в проведенні науково-практичного семінару методистів української мови i літератури обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти «Актуальні тенденції викладання української літератури в загальноосвітніх навчальних закладах», що відбувся 21 листопада 2016 року, а також Сенніковій Paїci Павлівні, заступнику директора з науково-освітньої роботи Національного музею літератури України, Чорній Лілії Миколаївні, провідному науковому співробітнику, кандидату історичних наук  за  проведення  на  високому  професійному  рівні  відповідно  екскурсії.

«Українська література: минуле i сучасне. Історія Koлeгiї Павла Галагана»  та лекції «Сучасна українська література».

Вважаємо, що робота працівників Національного музею літератури України спрямована на збереження духовних скарбів, сприяє патріотичному вихованню, долученню громадян України, зокрема науково-педагогічних працівників, учнів, до надбань національної i світової історико-культурної спадщини.

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

З повагою,