Квітень 7, 2017

Анонс музейних заходів з 10 по 15 квітня 2017 року

З 30 березня діє виставка до Великодня А. Рудницької – «Сад чеснот», на якій представлено найбільший цикл її робіт – «Дерева-писанки» (вишитий живопис), невелика приватна колекція писанок, а також об’ємно-просторові композиції з лози художниці декоративного мистецтва, члена Національної спілки художників України Галини Дюговської. Виставки Анжеліки Рудницької побували  у багатьох країнах Європи – від Литви до Болгарії, від Грузії до Франції та Бельгії (більше 80 виставок).  Справжній ажіотаж її мистецтво, що поєднує у собі візуальні артефакти і сучасне відчуття світу, викликало в Південній Кореї, де Анжеліці Рудницькій 2010 року було присвоєно звання «Світового майстра».

620

Готуючись до Світлого Христового Воскресіння, Музей пропонує для найменших відвідувачів літературно-мистецьку виставку «Сонячні барви Великодня» (роботи вихованців школи-студії «ARTLife» та книги з фондової колекції музею), котра діє з 1 квітня. На виставці пройде низка заходів «Грайте, радісні дзвони!» у рамках Тижня дитячої книги: зустрічі з дитячими письменниками, майстер-класи з писанкарства, виготовлення святкових листівок та іграшок, конкурси, флешмоби.

vyst1

У рамках програми «Мистецькі родини у духовному просторі України» з 1 по 25 квітня експонуються мистецькі роботи родини Ірен Роздобудько, Ігоря Жука, Яни Роздобудько, Нораїра Кьосаяна «З родинного архіву». На цій виставці відвідувачі зможуть ознайомитися з графікою, скульптурою та вітражами.

vyst2

З 1 квітня також почала діяти виставка «Шаржів сучасної української літератури» на якій будуть представлені шаржі на відомих українських письменників Ліну Костенко, Валерія Шевчука, Івана Драча, Василя Голобородька, Юрія Андруховича, Галину Пагутяк, Юрія Винничука, Василя Шкляра, Григорія Гусейнова, Євгенію Кононенко, Василя Портяка, Олександра Ірванця, Дмитра Лазуткіна, Анну Малігон, Вано Крюгера та інших сучасних авторів. Автор робіт – художник із Луцька Володимир Черняк. У відкритті виставки візьмуть участь письменники, на яких намальовано шаржі, мистецтвознавці, літературні критики, журналісти.

З 10 квітня діятиме літературна виставка присвячена сотій річниці Української революції «На добру згадку…»: історія України – в інскриптах українських еміграційних діячів першої половини 20 століття». На виставці експонуватимуться книги, часописи та інші матеріали з дарчими написами письменників, митців, науковців, військово-політичних та релігійних діячів. Дана виставка створена спільно з бібліотекою ім. О. Ольжича.

Unt2