Квітень 7, 2017

У Музеї презентували «Україна в епіцентрі світового шторму» Юрія Щербака

6 квітня у Музеї відбулася презентація книги Юрія Щербака «Україна в епіцентрі світового шторму» (оцінки, прогнози, коментарі).

3

Юрій Щербак – український письменник, сценарист, епідеміолог, публіцист, політик, дипломат. Один із засновників та член Ради із зовнішньої та безпекової політики. Автор близько 100 наукових робіт і двох десятків книг.

6

2

У своїй новій книзі автор автор досліджує зловісний феномен російського шовінізму, його ґенезу, коріння ненависті режиму Путіна до України та українців, змальовує можливі варіанти майбутнього. “Україна в епіцентрі світового шторму” — це гостроактуальна і пекуча публіцистика Юрія Щербака 2010–2016 років, присвячена долі України на початку ХХІ століття, її геополітичному місцю в Європі.

Пан Юрій висловив вдячність учасникам зустрічі та генеральному директору Національного музею літератури – Галині Олексіївні Сороці.

18

На презентацію завітали поважні гості: поет Дмитро Павличко, мистецтвознавець, публіцист Вадим Скуратівський, голова Спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, письменник Валерій Гужва, поет, громадський діяч Павло Мовчан, мовознавець директор Інституту української мови НАН України Павло Гриценко, письменниця Любов Голота, письменник, перекладач Сергій Грабар.

Модерував захід – літературознавець, публіцист, громадський діяч Михайло Слабошпицький.

Презентація завершилася автограф-сесією, під час якої кожний охочий отримав книжку з дарчим написом Юрія Щербака.

30