Травень 5, 2017

У Музеї відбулася презентація книги «Кіборги. Сага про воїнів» Євгена Стеблівського

4 травня у Музеї відбулася презентація книги «Кіборги. Сага про воїнів» Євгена Стеблівського. Це другий роман у трилогії – першим був «Звенигора. Повстанці. Шабля на комісара», у якому описуються невідомі і трагічні події Звенигородсько-Таращанського повстання 1918 року на території центральної України. Модерував захід письменник, літературознавець Михайло Слабошпицький.

IMG_9692

«Кіборги. Сага про воїнів» – це вкрай драматична історія війни Рудя і його семи побратимів із розвідувального взводу Старого. Книга про друзів, які почали свою війну під Слов’янськом і пройшли пекельний шлях до Донецького аеропорту. Один з них загинув, рятуючи побратима на полі бою, другий – під час виходу з оточення з сектору «Д», третій – в боях за аеропорт… Вже вийшли книги про те, як билися за аеропорт. Роман «Кіборги…» – це відповідь на запитання чому хлопці не здали ДАП. Бо ми – нація в неоціненному боргу перед своїми загиблими: «…З цієї землі, з пролитої в неї крові – вже виросли нові герої, сину. Тому вона була, є і буде – вічно. Вона може себе захистити. Себе – і тебе, малий. Хлопці не пустять ворога у твій дім! Вони стоятимуть насмерть. І ти захищатимеш її, коли виростеш. Бо ти створений з крові її воїнів. Все буде Україна, сину!».

IMG_9613

IMG_9602

IMG_9601

На презентації мали можливість висловитися: поет, військовик Борис Гуменюк, «Кіборг» Микола Тихонов, письменник, головний редактор видавництва «Ярославів Вал» Павло Щириця та інші.

IMG_9594