Червень 20, 2017

У Музеї відбулися заходи відповідно до програми для літніх оздоровчих таборів

Ось і завершилась насичена і надзвичайно цікава програма заходів для літніх оздоровчих таборів “ЛітоLove чи Літолови”. Тож пропонуємо фотокалейдоскоп приємних спогадів. Усім, хто в цей час був з нами і кому таки вдалося спіймати літо, бажаємо гарного відпочинку, нових сил і натхнення!

8 червня

“У ритмі африканської казки” – під такою назвою пройшли музичні читання казок народів Африки. Незабутні враження у дітей, а у музеї – дитячий галас та сміх. Таким був перший розважальний музейний день для вихованців київських літніх оздоровчих таборів. З нами була Олена Сухорукова та AfriKan Drum School.

Майстер-клас від художника Костя Лавра – це зустріч, яку згадуватимуть і через багато років нинішні школярики. Художник, котрий своє життя присвятив дітям, даруючи найкращі книги, поділився секретами майстерності з найменшими. Безліч запитань – і стільки ж відповідей! Вихованці літнього оздоровчого табору понесли з собою незабутні враження, а ще навчилися малювати веселих зайчиків та котиків.

9 червня

Про лікарів та архітекторів у світі тварин… Про це та багато іншого цікавого дізналися нинішні маленькі відвідувачі від гостя музею, відомого українського письменника, котрий нещодавно приїхав зі Швейцарії, Олеся Ільченка. Цікаві запитання та відповіді, інтерактивна гра, конкурси та несподівані призи – це запамятається всім учасникам зустрічі!

13 червня

“Як лагідно сяє сонечко! Як щедро сипле золоте своє проміння” – такими словами розпочалася зустріч школяриків з дитячою письменницею Оксаною Кротюк. Діти поділилися своїми мріями на літо: від гри у футбол до читання нових книг. Мандрували сторінками книжок. Забавлялися на долоньках разом з котиком та мишенятками (за новою книгою “Купці, купці, гусочко!”).

15-го червня у музеї відбулася мандрівка навколо світу за 80 слів. Наші маленькі друзі завітали до Австралії, Греції, Франції, Італії, Японії та інших країн. Дітки навчилися вітатися багатьма мовами. Завершились подорож в Англії, де відбулося знайомство з творами дитячої письменниці Беатрікс Поттер – «Кролик Петрик та інші історії» (переклад з англійської Олени О”Лір). Пізнавальна подорож, незабутні враження та подарунки, – все це залишиться на добру згадку.
19 червня наші маленькі відвідувачі навчились віршувати та ілюструвати поетичні твори разом з дитячою письменницею Оксаною Хлоп”ячою. Серед різноманітних конкурсів – батл для маленьких поетів.

20 червня

Дізнатися всі секрети повітряних кульок, навчитися справлятися з ребусами, а ще розібратися з плутанками – з усім цим допомогла справитись нашим маленьким відвідувачам дитяча письменниця Марія Морозенко. А ще несподіваний і приємний “Казковий подарунок” – презентація книги від Ірини Мацкової (Словакія).

20 червня відбулася завершальна акція у рамках програми “ЛітоLOVE чи Літолови” для літніх оздоровчих таборів. Наші маленькі відвідувачі більше дізналися про світ витинанки, виготовили власну витинанку “Півник” разом з майстринею Світланою Рак, а ще відгадували загадки, брали участь у конкурсах та отримували цікаві призи.