Червень 22, 2017

У Музеї відбулося перше засідання інтелектуального клубу “Мусейон”

21 червня у Музеї відбулася інтелектуальна розмова за темою «Митець і категорія часу».

Untitled-6

Учасники спілкувалися серед мистецьких робіт Василя Барки, які вперше експонуються на виставці «Світ очима  душі: малярські роботи Василя  Барки».

Untitled-7

З вітальним словом до аудиторії звернулася генеральний директор Музею Галина Сорока, яка поділилася ідеєю створенння клубу.

Untitled-1

Про час як точну одиницю виміру розповів фізик-теоретик Сергій Гінсгеймер. Час як неповторну мить на мистецькому полотні – роздумами про це поділилась художниця Ілона Сільваші. Як неоднозначно можна прочитувати мистецький твір і що може передати лише одна деталь на полотні розмірковував філософ Андрій Азархін. Учасником розмови був також кінорежисер, сценарист і продюсер Дмитро Томашпольський.

Автор ідеї та модератор – письменник Олесь Ільченко.

Розмова викликала роздуми і чимало цікавих запитань…