Серпень 17, 2017

Анонс музейних заходів з 21 по 28 серпня 2017 року

23 серпня – напередодні Дня Незалежності України  та в День Державного Прапора України – відбудуться наступні науково-освітні заходи:

16.00відкриття виставки  «Письменники-державотворці» до 100-річчя української революції. До участі у заході запрошені українські письменники, дослідники історії України, джерелознавці, літературознавці  та творча громадськість. Звучатимуть патріотичні пісні у виконанні співачки і бандуристки Надії Боянівської.

2

17.00поетичні читання «Твоїм будущим душу я тривожу….» за участю українських письменників. Учасниками мистецької події будуть  Наталка Поклад, Марія Морозенко, Оксана Кротюк, Тетяна Череп-Пероганич, Тетяна Власова, Тетяна Шептицька, Олександр Сушко, Флора Мілевська  (Тетяна Мілевська), Ярина Мавка (Ірина Кравчук),  Злата-Зоряна Паламарчук та творча молодь.

1

• з 23 серпня – виставка «Письменники-державотворці» до 100-річчя української революції.

Експонуються матеріали з фондів Центрального державного історичного архіву України та бібліотеки імені Олега Ольжича, з колекції та бібліотеки музею.

• виставка «Поет суворого життя» до 110-ї річниці від дня народження поета, вченого-археолога та політичного діяча Олега Ольжича (Кандиби).

На виставці представлені унікальні матеріали з відділу рукописів Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України, Бібліотеки імені О.Ольжича, архіву родини О.Ольжича та фондів музею.

Олег Ольжич 22

• виставка художніх емалей Тетяни Колечко «Радість творчості».

Організована спільно з Дирекцією художніх виставок України

Виставка присвячена ювілею художниці.

• виставка творчих робіт вихованців Київської дитячої школи мистецтв №2 імені Михайла Вериківського – «Український віночок».

Мистецькі роботи присвячені українським традиціям і звичаям, козацькій історії, казкам і легендам, мріям і сподіванням юних художників. Виставка організована до Дня Незалежності України.