Вересень 20, 2017

Анонс музейних заходів з 25 по 30 вересня 2017 року

Заходи:

• 26 вересня о 17.00 відбудеться презентація українського видання книги французького історика Алена Безансона «Свята Русь».

У заході візьмуть участь перекладач, заступник голови Координаційної ради з питань захисту української мови при Київській міській організації «Меморіал» імені В.Стуса  Тарас Марусик, письменники, співробітники видавництва «Кліо».
  • ПЕРЕНЕСЕНО   відбудеться вечір памяті  відомого класика перської поезії, філософа-суфія Джалаледдіна Румі (1207-1273).
    Захід організовується за участю Інституту сходознавства ім.А.Ю.Кримського НАН України.  Серед учасників – літературознавці та письменники. У виконанні студентів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка прозвучать поезії Джалаледдіна Румі мовами оригіналу та українською. Студенти Київського інституту музики ім.Р.М.Глієра виконають мелодії Сходу.

Виставки:

• виставка «Поет суворого життя» до 110-ї річниці від дня народження поета, вченого-археолога та політичного діяча Олега Ольжича та 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років
    На виставці представлені унікальні матеріали з відділу рукописів Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України, Бібліотеки імені Олега Ольжича, архіву родини О.Ольжича та фондів музею.
  • виставка «Письменники-державотворці» до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.
    Експонуються матеріали з фондів Центрального державного історичного архіву України та бібліотеки імені Олега Ольжича, з колекції та бібліотеки музею.
  • виставка до Дня знань «Які щасливі очі у казок…». Казки України та народів світу.
    Експонуватимуться матеріали з фондів музею, видавництв та приватних колекцій художників.
  • виставка народного мистецтва села Щітки Вінницького району Вінницької області в рамках Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Мистецтво одного села». Спільно з Вінницьким обласним центром народної творчості.
  • виставка творчих робіт вихованців Київської дитячої школи мистецтв №2 імені Михайла Вериківського – «Український віночок». Присвячена Дню Незалежності України.

На виставці  представлені творчі роботи випускників школи.

• виставка творчих робіт вихованців Київської дитячої школи мистецтв № 2 імені Михайла Вериківського – «Український віночок». Присвячена Дню Незалежності України. На виставці  представлені творчі роботи випускників школи.