Вересень 28, 2017

Анонс музейних заходів з 2 по 7 жовтня 2017 року

2 жовтня о 14.00 відбудеться відкриття виставки дитячих робіт –переможців всеукраїнських творчих конкурсів – «Дитячий погляд на дитячу книгу».    Виставка організовується до Всеукраїнського дня бібліотек.

У заході братимуть участь, письменники Марія Морозенко, Зірка Мензатюк, Анатолій Качан  та генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, президент Міжнародної організації ІВВУ Алла Гордієнко.

1111111111

2 жовтня о 16.00 відбудеться третій концерт із циклу «ANNO PATRIAE» у рамках ХХVIII фестивалю «Київ музик фест – 2017».

Прозвучать музичні твори Сергія Ярунського та Василя Пилипчака  на слова українських поетів Михайла Семенка, Василя Голобородька, Наталі Ткачик, Василя Герасим’юка та японського поета епохи Хейан. Серед творів –  дві світові прем’єри та один твір, який виконується у Києві вперше. Виконавці:  Ксенія Бахрітдінова (сопрано), Василь Довжик (художнє слово) та камерний ансамбль «Цвітень» (дирегент – Василь Пилипчак).

11111111111

3 жовтня о 17.00 відбудеться презентація книги «Мар’їнка: етнокультурний портрет українського селища на Донеччині кінця 1920-х рр.». У заході візьмуть участь упорядник видання, етнолог Олена Боряк, письменники, співробітники видавництва «Кліо» та учасники АТО.

4 жовтня об 11.00  до Міжнародного дня музики відбудеться традиційне літературно-мистецьке свято.

5 жовтня о 16.00 відбудеться  відкриття виставки німецьких художників України, присвяченої 500-літтю Реформації та Днів німців Причорномор’я.  Виставка проводиться в рамках унікального проекту «Зустріч поколінь» та семінарів-пленерів німецьких художників України за підтримки Федерального уряду Німеччини та благодійного фонду «Общество развития» (Одеса).

У відкритті виставки братимуть участь художники, мистецтвознавці та члени Асоціації німців України.

7 жовтня о 12.00 у рамках програми «Гостини у музеї» відбудеться акція «Всією сімєю до музею». Саме з батьками збираються вперше відвідати наш музей вихованці 2-го класу  київської гімназії східних мов. У програмі заходу –  квест для родин «Музейний лабіринт», майстер-клас з  виготовлення книжки-саморобки, родинне селфі та зустріч з працівниками Національної бібліотеки України для дітей.

7 жовтня о 14.00 відбудеться засідання музейного Клубу вихідного дня.

Напередодні Дня Українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці гостями заходу будуть вокально-хорова студія «Ягідки» при Національному заслуженому академічному  українському народному хорі України імені Г.Верьовки (художній керівник  – солістка хору Тетяна Пирогова).

Ягідки 620

Виставки:

• виставка «Письменники-державотворці» до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Експонуються матеріали з фондів Центрального державного історичного архіву України та бібліотеки імені Олега Ольжича, з колекції та бібліотеки музею.

•   до 6 жовтнявиставка народного мистецтва села Щітки Вінницького району Вінницької області в рамках Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Мистецтво одного села». Спільно з Вінницьким обласним центром народної творчості.

Афіша Мистецтво одного села1

• виставка творчих робіт вихованців Київської дитячої школи мистецтв №2 імені М.Вериківського – «Український віночок». На виставці  представлені творчі роботи випускників школи.

• з 2 жовтня – виставки дитячих робіт – переможців всеукраїнських творчих конкурсів – «Дитячий погляд на дитячу книгу». Виставка організовується до Всеукраїнського дня бібліотек.

• з   5 жовтня – виставка німецьких художників України, присвяченої 500-літтю Реформації та Днів німців Причорномор’я. Організовується за участю Асоціації німців України.