Жовтень 20, 2017

Анонс музейних заходів з 23 по 28 жовтня 2017 року

Заходи:

24 жовтня о 12.00 відбудеться майстер-клас художника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Костя Лавра.

Кость Лавро  як книжковий графік  відомий оформленням книг видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Розумна дитина» і своєю співпрацею з популярним французьким дитячим журналом «Pomme d’Api». Його книжкові ілюстрації відзначені багатьма нагородами.

Київські школярі спілкуватимуться з улюбленим художником та створюватимуть ілюстрації ло літературних творів.

25 жовтня о 15.00 відбудеться науково-практичний семінар «Сучасна дитина: від фізіології до виховних орієнтирів». Захід організовується спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Семінар стане навчальною платформою для методистів науково-методичних центрів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з виховної роботи,  голів методичних об’єднань, класних керівників та педагогів.

У програмі – виступи викладача ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Оксани Майтвійчук, методиста цього інституту Світлани Савченко, шкільного психолога Ольги Обозової та музейних співробітників.

До участі запрошено шкільних вчителів та психологів, викладачів вишів, методистів та музейників.

26 жовтня о 14.00  у плані заходів до виставки пам’яті Богдана Бойчука, презентованій напередодні, демонструватиметься фільм реж. Олександра Фразе-Фразенка “Акваріум в морі. Історія Нью-Йоркської Групи”, який першими побачили львів’яни на традиційному книжковому ярмарку 2016 року.

26 жовтня о 17.00 відбудеться презентація роману Анатолія Сахна «Острів Хо. Поріг болю» (2017).

У заході візьмуть участь письменники, співробітники видавництва «Ярославів Вал», колеги по перу та шанувальники творчості А.Сахна.  Модератор заходу – письменник та видавець Михайло Слабошпицький.

Виставки:

• виставка до 90-річчя письменника, перекладача і літературного критика Богдана Бойчука.

Представлено матеріали з колекції та бібліотеки музею.

• виставка однієї картини «Віктор Зарецький. «А ми тую червону калину та й піднімемо…» (Портрет Алли Горської).

Експонуються матеріали з музейної колекції.

• виставка, присвячена українським воїнам-учасникам АТО на Сході України.

Представлено портрети українських воїнів роботи художника  Сергія Пущенка (м.Харків).

• виставки дитячих робіт – переможців всеукраїнських творчих конкурсів – «Дитячий погляд на дитячу книгу» (Книга-саморобка).  Організована спільно з Національною бібліотекою України для дітей.
  • виставка творчих робіт вихованців Державної художньої середньої школи ім. Т. Г. Шевченка – «Не вмирає душа наша, не вмирає воля».

• виставка мистецьких творів Natali Goldman (Наталі Кислинської) – «Успіх».