Лютий 15, 2018

Анонс музейних заходів з 19 по 24 лютого 2018 року

20 лютого  о 14.00 – поетичні читання до Дня Героїв Небесної Сотні. Цього пам’ятного дня у музеї звучатимуть поетичні твори на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за ідеали демократії та європейське майбутнє українського народу.

22 лютого о 16.30 відбудеться презентація книги «Мудрості від Максима Рильського» (вислови, поради, роздуми, настанови, звернення).

У програмі – виступи письменників Дмитра Павличка і Павла Мовчана, літературознавців Миколи Жулинського і Віри Агеєвої, перегляд документального фільму, пісні у виконанні Надії Боянівської.

• з 23 лютого експонується виставка до дня народження Лесі Українки – «Лісова пісня» Лесі Українки. З фондової колекції музею».
  • Продовжено експонування виставки «Сторінками книг письменників-лауреатів літературної премії імен Лесі Українки».

На виставці представлено видання про Зірку Мензтюк, Тамару Коломієць, Віктора Терена, Надію Гуменюк та інших, а також ілюстрації читачів до творів Анатолія Качана.

Виставка організована спільно з Національною бібліотекою України для дітей.