Квітень 4, 2018

Анонс музейних заходів з 04 по 11 квітня 2018 року

05 квітня о 15.00 відбудеться відкриття Великодньої мистецької виставки “Сад Любові та Радості” в рамках Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – Країна Здійснення Мрій”. У виставці беруть участь школи Шевченківського району міста Києва №№ 138, 106, 25, 70, школа мистецтв імені М.Д.Леонтовича, Будинок дитячої творчості Шевченківського району м. Києва, гурток «Саморобки» будинку культури «Ювілейний» (м. Краматорськ).

Zavgorodniy_Afisha_A-3.qxd

10 квітня о 15.00 з нагоди 333-річчя Й. С. Баха буде проведено концерт заслуженого артиста України Кирила Стеценка (скрипка). Виконуватиметься камерна версія програми «DRUM & BACH», яка включає мультистилістичні обробки для скрипки, бандури, контрабасу та перкусії поруч з цілком оригінальною музикою Й.С.Баха. У концерті братимуть участь лауреати міжнародних конкурсів Георгій Матвіїв (бандура) та Назар Стець (контрабас).

Експонуються:

• до 115-річчя від дня народження відомої української письменниці, зачинательки сучасної української дитячої літератури Наталі Забіли, та      30-річчя заснування премії імені Н.Забіли відкрито літературно-мистецьку виставку «Веселим малюкам – Ясочкам, Маринкам, Тарасикам та їхнім численним друзям»Представлені роботи художників і письменників – лауреатів премії Наталі Забіли. Експонуються твори відомих українських художників Катерини Штанько, Володимира Штанька, Катерини Шалварової, Ольги Сови, Олесі Варкач, Ганни Мокієнко, Наталі Алексенко, Наталії Анікіної, Наталі Кохаль, а також книжки дитячих письменників  Анатолія Григорука, Тамари Коломієць, Анатолія Камінчука, Оксани Кротюк, Зірки Мензатюк, Наталки Поклад, Вадима Скомаровського і багатьох інших.

Афіша Веселим малюкам 23.03.2018_новый размер

• літературно-мистецька виставка до 80-річчя від дня народження поета Василя Стуса. На виставці представлені меморіальні речі, раритетні видання та рідкісні публікації з колекції та бібліотеки музею. Експонуються рукописні матеріали з Інституту літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України – рукописи письменника, його переклади класиків європейської літератури, прозові та публіцистичні твори, а також листи до друзів – Михайлини Коцюбинської, Ірини Калинець, Опанаса Заливахи.

Стус S