Травень 31, 2018

У рамках заходів для літніх пришкільних таборів
Національний музей літератури підготував насичену і надзвичайно цікаву
програму «Літо, діти і музей!»

01 червня о 10:30

Зустріч юних читачів із дитячими письменниками. У програмі: знайомство і спілкування з письменниками, написання побажань і мрій у повітряні кульки, відвідання виставки “Тут кожна лялька – загадка і казка” .

04 червня об 11:00

Майстер-клас з каліграфії від “Майстерні каліграфії Monkey ART”. У програмі: знайомство з пласким та гострим пером,  з двома видами письма (італійським курсивом та скорописом),  знайомство з базовими елементами в роботі з пласким та гострим пером, прописування літер, фраз.

05 червня о 10:00

Зустріч із  українським письменником, журналістом, громадським діячем і видавцем, автором книг “Вінчі й Едісон” та “Тимко і гелготунчик Шкода” Сергієм Пантюком.

05 червня об 11:00

Київське моцартівське товариство “Чарівна флейта” представляє дитячу оперу М. Лисенка “Коза-дереза”.

06 червня об 11:00

Творча зустріч із колективом Дитячого журналу “Котя Малюк”. У програмі квести, ігри та забави.

11 червня об 11:00

Творча зустріч із дитячим письменником, автором книг  «Чудове чудовисько” та «Маляка. Принцеса Драконії” Сашком Дерманським.

13 червня об 11:00

Творча зустріч із дитячим письменником, директором видавництва “Фонтан казок”автором численних книг Іваном Андрусяком.

14 червня об 11:00

Майстер-клас із стрічками. У програмі: майстер-клас з вироблення закладинки у книгу або браслетика зі стрічок (майстриня – Тетяна Марчук), відвідування виставки ляльок “Тут кожна лялька – загадка і казка”

На постійній основі діють:

Майстер-клас з орігамі

Екскурсії по музею та відвідування виставок

Квести у музеї “Шляхами літературних героїв”

Програма дитячих народних ігор, пісень, танців.

Афіша ЛІТО_новый размер