Червень 22, 2018

Українські книги на Схід

Книги – морська глибина…
Іван Франко

У Національному музеї літератури України в рамках благодійної програми «На цій землі нас не здолать!» триває збір книг для дітей і дорослих Донеччини і Луганщини. Українські книги будуть передані для бібліотек, шкіл, інтернатів,  закладів культури Сходу.

Музей літератури неодноразово передавав книги у cпівпраці із  письменниками, волонтерами, громадськими діячами, зокрема, Марією Морозенко, головою творчого об’єднання дитячих письменників Національної спілки письменників України, Анжелікою Рудницькою, радником Міністра культури України, президентом мистецької агенції «Територія А».

Передані книги – це твори класиків української літератури,  сучасних авторів, переклади зі світового письменства (понад 500). Особливий сегмент літератури  складають книжки для дітей. Ця підбірка була передана через  Олексія Мазепу – представника Генштабу ЗСУ – Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України (СІМІС).

Олексій Мазепа наголосив на тому, що книги отримають ті, хто їх потребує і читає.

Збір книг  на Схід продовжується!

Це можуть бути як нові, так і раніше видані книги українською мовою в гарному стані.

IMG_8750_новый размер

IMG_8760_новый размерIMG_8765_новый размерIMG_8768_новый размер