Вересень 6, 2018

«Від самого Початку й до Кінця…»

IMG_1582a_новый размер

5 вересня в Національному музеї літератури України в рамках музейної програми «Поезія з присмаком кави …» пройшла поетична зустріч із  журналістом, поетом Леонідом Соколовим «Від самого Початку й до Кінця…», на якій він презентував свою першу ліричну збірку «Я пробовал писать о Вас стихи…». Вона містить ліричні роздуми про красу рідного краю, дружбу та кохання, мудрість і сенс буття.

IMG_1600_новый размер IMG_1595_новый размер

Зустріч пройшла у піднесеному настрої, адже сам автор дарував присутнім свої витончені ліричні рядки. Шанувальники поезії дізнались чимало цікавого про Леоніда Георгіойвича: про перші поетичні рядки, написані ним у 6-му класі, студентські вірші про кохання, першу байку.

IMG_1641_новый размер IMG_1617_новый размер

Леонід Георгійович Соколов – відомий громадський діяч, який очолює ГО «Благодійний фонд «Серце до серця», член Наглядової ради НМЛУ, багаторічний вірний друг і помічник Музею літератури. Це людина великого серця і щирої душі. В нього вистачає любові і добра на всіх! На дітей, на пенсіонерів, на ветеранів, на тих, хто на фронті, на тих, хто в лікарні… Адже його фонд опікується і дитячими садочками, і школами, і інтернатами, і ветеранськими організаціями, і лікарнями.

IMG_1658_новый размер IMG_1666_новый размер

Леонід Соколов пише вірші впродовж свого життя, починаючи з університетських років. Він – один із нечисленних романтиків у час тотального цинізму і зневіри. Його поезія – це поезія людини, котра дивиться на довколишній світ як на чудо, створене для краси і досконалості. В його поезії – переважно тема найсвітліших людських почуттів – кохання, а ще – пейзажна лірика. Це поезія людини, якій вага пройдених років і життєвих здобутків не заважає сприймати цей світ, як в юності, красивим, довершеним і справедливим.

Довго не відпускали відвідувачі Леоніда Соколова. Завершився вечір спілкуванням з друзями: журналістами, однокурсниками, шанувальниками. В залі панувала творча атмосфера, адже звучала справжня поезія! Поезія філософська, патріотична, глибоко лірична…