Вересень 13, 2018

Анонс музейних заходів з 13 по 20 вересня 2018 року

17 вересня о 15:00 відбудеться відкриття виставки «Рідна земля», на якій будуть представлені картини випускників кафедри образотворчого мистецтва педагогічного університету  ім. М.П.Драгоманова. Відвідувачи зможуть насолодитися не просто буденною красою природи чи архітектури, а побачити її оком художника.

001 виставка Рідна земля_новый размер

Експонуються:

• виставка «Його Величність – Раритет». Представлено рідкісні експонати з музейної колекції: рукописи, стародруки, меморіальні речі письменників, світлини. Окрасою виставки є книги з колекції всесвітньовідомого танцюриста, балетмейстера Сержа Лифаря – «Апостол» 1639 року, «Божественна комедія» Данте 1544 року, «Слово о полку Ігоря» 1819 року та ін. Серед рукописів – автографи П.Куліша, В.Стефаника, М.Вовчка, О.Олеся, Д.Гуменної та ін.  Меморіальні речі представлені письмовими приладдями Є. Трегубова, Остапа Вишні, друкарською машинкою Л. Кисельова…

005 Раритет S

• Виставка народного художника, академіка, заслуженого діяча мистецтв України, члена Всесвітньої Академії Мистецтв Володимира Слєпченка «Вони наближали незалежність» з мистецької серії «Літературна еліта України», в яку увійшли портрети сучасних визначних літераторів.
    Володимир Слєпченко – живописець, графік, монументаліст, майстер психологічного портрету. Працює в мистецькому напрямі романтичного символізму, винайшов свою авторську техніку і власну манеру «артлайн» (мистецтво лінії).
    На виставці представлено портрети Івана Драча, Бориса Олійника, Дмитра Павличка, Юрія Щербака, Марії Матіос, Василя Шкляра, Сергія Жадана, Оксани Забужко, Павла Мовчана та інших письменників.

Слєпченко S

• виставка «Малювала Олена Яблонська» (до 100-річчя художниці). Виставка графіки Олени Яблонської – це не лише спроба належним чином відзначити 100-річчя від народження видатної художниці. Тут глядач матиме можливість зазирнути до прихованого світу майстерні, поспостерігати за бурхливим і сповненим емоцій творчим пошуком. Олена Нилівна Яблонська – Заслужена художниця України, живописець, графік, автор ілюстрацій до дитячих книг.

002 Афіша Яблонська_новый размер

• виставка видавництва «Розумна дитина» «До шкільного портфелика…».  На ній представлено абетки, казки, пригоди та різні історії – все, що допоможе навчатися в сучасній школі. Маленькі читачі матимуть можливість відправитися у мандри з героям, гортаючи сторінки унікальних книжок, ілюстрованих знаними художниками: Євгенією Гапчинською, Іваном Кравцем, Михайлом Александровим, Арсеном Джанік`яном та іншими.

007 Афіша Розумна дитина

• виставка «Рідна земля», на якій представлені  роботи випускників кафедри образотворчого мистецтва педагогічного університету              ім. М.П.Драгоманова. Відвідувачи зможуть насолодитися не просто буденною красою природи чи архітектури, а побачити її оком художника.