Вересень 14, 2018

Круглий стіл для вчителів зарубіжної літератури

13 вересня Національний музей літератури України та Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації провели спільний круглий стіл для вчителів зарубіжної літератури, методистів гуманітарного напрямку районного науково-методичного центру. Тема професійної розмови – «Виховання духовної особистості учня через ознайомлення із світовою культурною спадщиною – один із напрямків формування в учнів літературної компетентності».

IMG_2886

IMG_2889

Під час круглого столу своїм досвідом із колегами поділились вчитель-методист школи №286 Ольга Пішук, вчитель літератури 108-ї школи Марина Романова та вчитель-методист ліцею №21 Любов Панчук.

Підводячи підсумки роботи методист Управління Світлана Кучмагра наголосила: «Музейне середовище є потужним ресурсом для культурного розвитку особистості учня. Одним із пріоритетних напрямків в роботі вчителів-філологів є співпраця із музеями Києва».

IMG_2882IMG_2895 IMG_2890 IMG_2906 IMG_2899

IMG_2898